METAK-dan Azərbaycan Əsgərinə vitamin payı
Torpaqlarımızın azadlığı uğrunda gedən döyüşlərdə iştirak edən əsgərlərimizə dəstək olmaq məqsədilə “METAK” şirkəti Milli Ordumuz üçün 20 ton alma göndərmişdir.
Ərazi bütövlüyümüzün müdafiəsi naminə gedən döyüşlərdə hər bir vətəndaşın və qurumun üzərinə böyük məsuliyyət düşür. Bu günlərdə xalq birliyinin mövcud olması ən vacib amillərdən biridir. Torpaqlarımızın azadlığı uğrunda gedən döyüşlərdə iştirak edən əsgərlərimizə dəstək olmaq məqsədilə “METAK” şirkəti Milli Ordumuz üçün 20 ton alma göndərmişdir. Şirkətimiz işğal olunmuş torpaqlarımızın azadlığı uğrunda ön cəbhədə döyüşən Mübariz Ordumuzun hər bir üzvünə uğurlar diləyir və əldə edilmiş ilkin qələbələr münasibətilə xalqımızı təbrik edir. Qeyd etmək istərdik ki, “METAK” şirkəti ordumuzu dəstəkləmək məqsədilə Azərbaycan Ordusuna Yardım Fonduna ₼100 min vəsait və texniki avadanlıq keçirmişdir. Bu kimi təşəbbüslərlə şirkətimiz ordumuzun, xalqımızın və dövlətimizin yanında olduğunu ifadə edir. Biz bundan sonra da bu istiqamətdəki səylərimizi davam edəcəyik.

Витамины от «METAK» для азербайджанских бойцов
Компания «МЕТАК» отправила на передовую 20 тонн яблок, чтобы поддержать солдат и офицеров Национальной Армии, воюющих за освобождение наших территорий.
Каждый гражданин и учреждение нашей страны несёт большую ответственность в боях за защиту нашей территориальной целостности. В эти дни одним из наиболее значимых факторов является обеспечение общенародного единства. Компания «МЕТАК» отправила на передовую 20 тонн яблок, чтобы поддержать солдат и офицеров Национальной Армии, воюющих за освобождение наших территорий. Наша компания желает успехов каждому военнослужащему ВС Азербайджана в деле освобождения наших оккупированных земель и поздравляет наш народ с первыми военными успехами. Отметим, что в целях поддержки нашей армии компания «МЕТАК» перечислила в Фонд помощи Азербайджанской Армии ₼100 тыс., а также необходимое техническое оборудование. Эти инициативы являются выражением поддержки компании «METAK» нашей армии, народа и государства. Мы будем продолжать работу в этом направлении.