"METAK" şirkəti əmək yarmarkasında iştirak etdi
"METAK" şirkəti 22 dekabr 2023-cü il tarixində Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi tərəfindən keçirilən əmək yarmarkasında iştirak etmişdir. Bakı Regional Məşğulluq filialı tərəfindən Park İnn Baku otelində təşkil olunan yarmarkada 35 müəssisə tərəfindən 432 vakansiya təqdim olumuşdur.
İşəgötürənlər tərəfindən vakansiyalara müraciət edən şəxslərin CV-ləri qəbul edilərək nəzərdən keçirilib, uyğun namizədlər növbəti mərhələyə dəvət olunacaqlar.
İşə qəbul şöbəsinin əməkdaşları şirkətimizdə hazırda aktiv olan vakansiyalar və işə qəbul prosesi haqqında məlumat vermişdirlər. İş axtaranlara "METAK" şirkəti haqqında maraqlı və faydalı məlumat təqdim olunmuşdur.

The "METAK" company took part in the labor fair
On December 22, 2023, the "METAK" company took part in the labor fair held by the State Employment Agency under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population. At the fair, organized by the Baku Regional Employment Office at the Park Inn Baku hotel, 432 vacancies from 35 different enterprises were presented.
Resumes of applicants for vacancies have been accepted and reviewed by employers, suitable candidates will be invited to the next stage.
Recruitment staff provided information about currently active vacancies in our company and the recruitment process. Job seekers were presented with interesting and useful information about the "METAK" company.