"METAK" şirkəti əmək yarmarkasında iştirak etdi
"METAK" şirkəti 22 dekabr 2023-cü il tarixində Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi tərəfindən keçirilən əmək yarmarkasında iştirak etmişdir. Bakı Regional Məşğulluq filialı tərəfindən Park İnn Baku otelində təşkil olunan yarmarkada 35 müəssisə tərəfindən 432 vakansiya təqdim olumuşdur.
İşəgötürənlər tərəfindən vakansiyalara müraciət edən şəxslərin CV-ləri qəbul edilərək nəzərdən keçirilib, uyğun namizədlər növbəti mərhələyə dəvət olunacaqlar.
İşə qəbul şöbəsinin əməkdaşları şirkətimizdə hazırda aktiv olan vakansiyalar və işə qəbul prosesi haqqında məlumat vermişdirlər. İş axtaranlara "METAK" şirkəti haqqında maraqlı və faydalı məlumat təqdim olunmuşdur.

Компания «МЕТАК» приняла участие в ярмарке труда
22 декабря 2023 года компания "МЕТАК" приняла участие в ярмарке труда, проводимой Государственным агентством занятости при Министерстве труда и социальной защиты населения. На ярмарке, организованной Бакинским региональным отделением занятости в отеле Park Inn Baku были представлены 432 вакансии с 35 различных предприятий.
Резюме претендентов на вакансии приняты и рассмотрены работодателями, подходящие кандидаты будут приглашены на следующий этап.
Сотрудники отдела подбора персонала предоставили информацию об активных в настоящее время вакансиях в нашей компании и процессе подбора персонала. Соискателям работы была представлена интересная и полезная информация о компании "МЕТАК".