"METAK" şirkətində tələbələr ilə görüş keçirilmişdir
16 aprel 2024-cü il tarixində "METAK" şirkətində tələbələr ilə görüş keçirilmişdir. Görüşdə tələbələrə təcrübə proqramında iştirakının müsbət tərəfləri izah olunub və "İnnovativ ideya" adlı müsabiqədə iştirak üçün qaydalar izah olunub.
Belə ki, tələbələr şirkətimizdə təcrübə keçdiyi zaman istehsal prosesinin hər bir məqamı ilə innovativ həllər, “Əməliyyatların, proseslərin təkmilləşdirilməsi”, “İsrafların aradan qaldırılması”, “Səmərəli avtomatlaşdırılma” mövzularında təkliflər edə bilər. Təcrübəli mütəxəssislərlə yanaşı işləmək, rəy almaq və peşəkar inkişaf etmək imkanları olacaq.

В компании «МЕТАК» прошла встреча со студентами
16 апреля 2024 года в компании «МЕТАК» прошла встреча со студентами. На встрече студентам были разъяснены положительные стороны участия в программе стажировки, а также разъяснены правила участия в конкурсе «Инновационная идея».
Так, во время стажировки в нашей компании студенты могут предложить инновационные решения «Улучшение операций, процессов», «Устранение отходов», «Эффективная автоматизация» каждого момента производственного процесса. Будет возможность работать вместе с опытными профессионалами, получать обратную связь и повышать свой профессиональный уровень.
Среди студентов, участвующих в конкурсе, будут выбраны 3 самые сильные идеи и объявлены победителями.